Translate

środa, 16 marca 2016

Hobbystyczna hodowla ptaków egzotycznych Akaja

wita serdecznie!


Nazywam się Agnieszka i razem z mężem Adamem i dzieciakami prowadzimy naszą hodowlę.
Właściwie należałoby powiedzieć, że kochamy ptaki oraz inne zwierzaki i z wielką troską i miłością opiekujemy się nimi. Jeżeli przy okazji pojawiają się pisklęta, to jesteśmy tym bardziej szczęśliwi. Mamy nadzieję, że jest im u nas dobrze i to jest dla nas najważniejsze. Wielokrotnie odwiedzający nas goście powtarzają, że naszemu stadku "ptasiego mleka" nie brak. Staramy się zapewnić im wszystko, co może je uszczęśliwić. 
Jesteśmy początkujący, choć zawsze i od maleńkości zarówno u mnie, jak i u męża pełno było zwierzaczków. Tak też jest i teraz. W miarę możliwości postaram się informować o nowinkach w naszych wolierach.
Posiadam ogromną ilość pasji, zainteresowań i hobby i cierpię na ciągły, permanentny brak czasu, ale dla naszych podopiecznych zawsze go znajduję :) 
Pewnie niewielu mi uwierzy jak napiszę, że bywają takie dni, że ścigamy się z mężem, kto pierwszy pobiegnie na poranne obrządki i karmienia. Ptaki odwdzięczają się za to. 
Często witają nas rano, przylatując na ręce i jedząc z dłoni - mimo pełnych karmników i miseczek :-D
Obecnie w naszych wolierach mieszkają:
barabandy - księżniczki tarczowe, od samca o imieniu Kubuś wszystko się zaczęło :)
bażanty złociste - były kolejne, a potem, to już się wysypało ...

papużki faliste

zeberki

przepiórki 
nimfy


aleksandretty obrożne 

i ostatnio  góropatwa czerwona (samiec) - usilnie poszukuję samiczki
Na dzisiaj tyle, ale pewnie na tym się nie zakończy, bo i syn chce rozwijać tą pasję, choć obecnie bardziej pochłaniają go gołębie.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz